MLADOST U PROBLEMU: Petarda TSC-a u Lučanima za deobu prvog mesta

16.09.2022. 21:04
FK TSC / Izvor: MN Press
Raspucano.

Fudbaleri TSC-a slavili su na gostovanju u Lučanima protiv domaće Mladosti, bilo je 5:2 u meču 12. kola Mozzartbet Superlige.

NOVAJLIJA POKISAO U KRAGUJEVCU: Trojka Radničkog u Šumadiji

Piksi na proslavi 30 godina FSRS: Reč predaja ne postoji

POVRATAK POSLE DEVET GODINA: Srđan Mijailović ponovo u Crvenoj zvezdi

Posle primljenih šest golova u Humskoj protiv Partizana, izabranici Dragiše Žunića su ponovo dozvolili veliki broj primljenih pogodaka i to ovoga puta na svom terenu.

Šta se sprema domaćoj ekipi bilo je jasno već u 15. minutu. Prvo Antonić, a potom i Jovanović doneli su komotnu prednost gostima u ranoj fazi meča.

Jojić je u završnici prvog dela uspeo da smanji rezultat i pruži kakvu takvu nadu domaćima.

Međutim, sva očekivanja srušio im je Ifet Đakovac u nastavku. Veznjak je prvo sa penal u 53, a potom i tri minuta kasnije rešio pitanje pobednika.

Gordić je u 62. minutu smanjio na 2:4, da bi konačan rezultat postavio Ratkov devet minuta pre kraja.

Izabranici žarka Lazetića su ovim trijumfom se popeli na deobu prve pozicije sa Crvenom zvezdom, doduše uz čak tri meča više u odnosu na Beograđane.