MOZZART BET SUPERLIGA: Zmajevima sva tri boda na krovu

22.08.2022. 19:24
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Kolubara propustila nekoliko dobrihn prilika.

Fubdaleri Voždovca savladali su ekipu Kolubare u sedmom kolu Mozzart bet Superlige sa 1:0 (0:0) u duelu koji je odigran ''na krovu''.

NAKON PROVOKACIJE ENGLEZA Mitrović se oglasio: "Verovatno sam mu idol"

DELIJE SE OGLASILE: NE ODUSTAJEMO! Jasna poruku za sve koji dolaze na meč sa Makabijem

STANKOVIĆ NIJE NASEO NA PROVOKACIJE: Zvezda je veći klub od Makabi Haife!

Prvo poluvreme na stadionu Voždovca nije donelo mnogo prilika na obe strane, pa je rezultat od 0:0 na poluvremenu bio i najrealniji u skladu sa onim đto je viđeno na terenu.

Zanimljivije je bilo u drugih 45 minuta, a češće je prtetila Kolubara. U 62. minutu Filipović je propustio priliku pošto je šutirao pravo u Krunića, da bi Kadrić iz dobre pozicije prebacio gol Voždovca. Nastavili su Lazarevčani da napadaju, ali je Krubnić bio odličan na golu Zmajeva, da bi domaćin kaznio promašaje Kolubare u završnici meča. Igrao se 81. minut kada je Mijailović ubacio loptu sa desne strane, a Pantović glavom postigao gol vredan tri boda.

BONUS VIDEO: Pogledajte Sofiju Milošević, suprugu Luke Jovića, u teretani