NA MURINJOV NAČIN: Romin minimalac u Salernu

14.08.2022. 22:40
Žoze Murinjo / Izvor: Profimedia
Po taktovima Portugalca.

Fudbaleri Rome trijumfalno su počeli sezonu u Seriji A, ekipa Žozea Murinja je slavila na gostovanju Salernitani (1:0).

JOVIĆ I SERGEJ SLAVE, MIHA TUGUJE: Lud dan na "Čizmi", Srbi pogađali i asistirali (VIDEO)

DVOJICI IGRAČA KROZ NOGE: Luka Jović već udara iz svih oružja - odmah pogodak u Seriji A (VIDEO)

DOBAR FUDBAL, JOŠ BOLJA TENZIJA: Čelsi i Totenhem remizirali, Tuhel i Konte se UMALO POBILI (VIDEO)

Strelac jedinog gola je bio Kristante u 33. minutu. Šutirao je veznjak sa distance, lopta je na putu do gola zakačila dvojicu igrača i prevarila Sepea.

Roma je bila evidentno bolji protivnik, naročito u prvom delu meča, ali nisu uspeli da postignu drugi gol, pa je Murinjo u 68. minutu rešio da "zatvori" utakmicu. U igru je ušao Matić umesto Abrahama i tempo utakmice je totalno opao, pa su Rimljani do kraja duela bez problema sačuvali vođstvo.

BONUS VIDEO: Pogledajte umeće Dilete Leote sa loptom