NADA ZA SP JOŠ UVEK POSTOJI: Srbija protiv Bugarske stigla do trećeg uzastopnog trijumfa

30.11.2021. 17:26
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: FSS
Ubedljivo slavlje u Plovdivu.

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije na polovini su kvalifikacija, ali su ušle u seriju pobeda pošto su u petom kolu H grupe savladale Bugarsku u Plovdivu sa 4:1 (3:0) i tako stigle do trećeg uzastopnog trijumfa posle poraza od Nemačke i Portugalije.

STANKOVIĆ PRED VOŽDOVAC: Ako sam ja tema, onda je to laka prehlada

STANOJEVIĆ: Protiv Dubočice motivisano

Murinjo uvredio Mihu, a onda mu je Siniša uzvratio kako to samo on zna! Sada su odlični prijatelji

Srbija je do vođstva stigla u 20. minutu kada je gol postigla Milica Mijatović, da bi Vesna ,Milivojević duplirala vođstvo Srbije u 33. minutu. Na poluvreme je Srbija otišla sa ubedljivih 3:0 pošto je Jovana Damjanović bila strelac u 45. minutu.

Drugo poluvremen je bilo znatno mirnije mada je domaćin smanjoo na 3:1 u 49. minutu preko Majdenove, ali je sve dileme oko pobednika, ako ih je uopšte bilo otklonila Damjanović svojim drugim golom na meču u 89. minutu. Ovom pobedom Srbija se nalazi na trećem mestu tabele sa devet bodova.