NE KAČI SE SA BORJANOM: Žestoka frka posle meča, Milan urlao iz sveg glasa na saigrače (VIDEO)

17.11.2021. 10:31
Milan Borjan / Izvor: Foto: Twitter Printscreen
Incidenti u Edmontonu.

Milan Borjan je imao pune ruke posla u pobedi Kanade nad Meksikom rezultatom 2:1 u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

SNEŽNE ČAROLIJE: Borjan čudesnim odbranama u 93. minutu poveo Kanadu u Katar (VIDEO)

DO SADA NEVIĐENI SNIMCI: Piksi je posle pobede PRIŠAO Ronaldu dok se raspravljao sa našim napadačem (VIDEO)

SRBIJA MEĐU ELITOM: Evo ko se sve do sada plasirao na Mundijal i ko su potencijalni RIVALI Orlova

Kapiten Crvene zvezde sjajno je intrevenisao u nadoknadi vremena, a pune ruke posla imao je i posle utakmice u Edmontonu.

Ušli su u klinč Kanađani i Meksikanci, a ondaj e Borjan pokazao da je pravi sportsmen. Razdvajao je zavađene strane, čak i žestoko uz urlanje, kako njegovi saigrači ne bi naporavili neku glupost posle pobede koja im je donela lidersku poziciju u KONKAKAF zoni kvalifikacija.

Milanovi postupci nisu prošli nezapaženo, pa je na društvenim mrežama osvanuo i jedaa vrlo zanimljiv komentar: “ Borjan je zaustavio pet šuteva na utakmici, dok je posle utakmice imao 17 “stopiranja”. Ne kači se sa Milanom Borjanom – navodi se u jednom tvitu.

Pogledajte fotke Borjanove supruge Snežane.