NEUSPEŠAN DEBI MILOJEVIĆA: AEK vodio, pa preokret Veleža za delirijum na Grbavici (VIDEO)

22.07.2021. 22:56
Vladan Milojević / Izvor: MN Press
Trijumf tima iz Bosne i Hercegovine.

Nekadašnji trener Crvene zvezde Vladan Milojević neuspešno je debitovao na klupi AEK-a.

OHI STIŽE TEK U JANUARU: Norvežanin starter za Molde u kvalifikacijama za Ligu konferencija

RAPSODIJA PARTIZANA: Crno-beli propustili mnogo šansi i stekli minimalan kapital za revanš (VIDEO)

SAVRŠEN EVROPSKI DEBI: Milojević i Hamarbi pokazali Čukaričkom šta znaju

Atinski klub je poražen od Veleža sa 2:1 (1:1) u meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija odigranom na “Grbavici” u Sarajevu.

AEK je došao u vođstvo golom Ansarifarda u 12. minutu, ali je tim oz Mostara uspeo da preokrene rezultat. Domaćin je izjednačio evrogolom Pršeša u 14. minutu, da bi pobedu Veležu doneo Zajmović u 53. minutu.

Milojević je ukazao šansu Damijenu Le Taleku u 79. minutu, dok je Ognjen Vranješ meč presedeo na klupi za rezerve.

Pogledajte kako izgleda poznata navijačica Milana Klaudija Romani.