OVAJ ČOVEK JE NEZAUSTAVLJIV: Mitrović dao JOŠ JEDAN gol Liverpulu (VIDEO)

06.08.2022. 15:24
Aleksandar Mitrović / Izvor: Reuters
Za sada je najbolji strelac lige.

Srpski napadač, Aleksandar Mitrović, postigao je dva gola za Fulam u remiju sa Liverpulom (2:2) u prvom kolu Premijer lige.

MA PROTIV LIVERPULA! Mitrogolčina rešeta i u Premijer ligi, nadskočio Trenta i zatresao mrežu (VIDEO)

SRAMNO LICE NEMAČKOG FUDBALA: Incident za incidentom na meču Ajntrahta i Bajerna

Već u prvom napadu i prvom minutu Mitrović je imao dobru šansu, a to je nagovestilo njegovu briljantnu partiju.

Špic Orlova je u 33. minutu meča bio bolji u skoku od Trenta Aleksandera-Arnolda i preciznim udarcem glavom savladao Alisona.

Vicešampion Evrope je izjednačio u u 64. preko Nunjeza, ali je Mitrogol u 72. najpre iznudio penal, a zatim i pogodio sa bele tačke za 2:1.

Ipak, nije Fulam uspeo da trijumfuje, pošto je konačnih 2:2 postavio Mo Salah u 80. minutu.