HET-TRIK RIKARDA, PARTIZAN VODI 2:1 Gomeš se raspucao u oba smera! A Kristijan Belić - zver (VIDEO)

04.09.2022. 18:29
Riki / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Arena Sport TV / MN Press
Vrlo uzbudljivo.

FK Partizan u 10. kolu Mozzartbet Superlige gostuje Kolubari.

(SASTAVI) NA OVO NISMO NAVIKLI: Petrić na dve uzastopne utakmice izvodi ISTU POSTAVU

ZATO RONALDO NE IGRA Ten Hag objasnio situaciju Portugalca, ali poručio: "Biću njegov prijatelj"

BIZARNOSTI NEMA KRAJA: Radnik OTPUSTIO i drugog trenera, i to nakon PET MEČEVA!

Već u 2. minutu crno-beli su poveli preko najboljeg strelca Rikarda Gomeša.

Fantastično se Kristijan Belić izborio za loptu, onda proigrao Rikarda izuzetno preciznim dodavanjem, a iskusni špic je reagovao u svom stilu. Lopta je od stative ušla u mrežu.

Svega šest minuta kasnije Kolubara je izjednačila - preko Rikarda. Nespretna intervencija odbrane Partizana nakon prekida, a Milojević je dočekao loptu na drugoj stativi, onda se ona odbila od špica crno-belih pravo u mrežu.

Ipak, već u 18. minutu Rikardo je vratio prednost Partizanu posle lepog driblinga i tako na neki način postigao het-trik. Dva gola i jedan autogol.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

BONUS VIDEO: Pogledajte trojku Bogdanovića sa "druge planete"