PETARDA DORTMUNDA: Haland nastavio DOMINACIJU, remi u Lajpcigu po meri Bavaraca! (VIDEO)

01.02.2020. 20:48
Erling Haland / Izvor: Profimedia
20. kolo Bundeslige.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda zabeležili su novu ubedljivu pobedu u 20. kolu Bundeslige, a ovoga puta "žrtva" Milionera je bio Union Berlin koji je sa stadiona "Vestfalen" ispraćen sa pet golova. Ponovo je briljirao Erling Haland, zimsko pojačanje iz Salcburga koji je bio dvostruki strelac, a u strelce su se upisali i Sančo, Rojs i Vicel.

U Lajpcigu je odigran derbi, a gostovao je hit nemačkog šampionata iz Mehengladbaha. Susret na "Red Bul Areni" okončan je podelom bodova (2:2), a iz te situacije profitirao je Bajern koji je novi lider sa 42 boda.

DRAMATIČNO NA "DEL ARI": Mihina Bolonja SRUŠILA Brešu u samom finišu! (VIDEO)

MITAR OPET NA VRHU: Fulam slavio u TRILERU, a Srbin postigao BOMBASTIČAN gol! (VIDEO)

LA LIGA: Benzema doneo pobedu Realu, Joviću ni minut u derbiju Madrida (VIDEO)

Inače, Norvežanin je timu iz Berlina spakovao dva komada za 76 minuta, a od dolaska u Dortmund bio je strelac čak sedam pogodaka u tek tri odigrane utakmice.

Bavarci su laganom pobedom u Majncu (3:1) ponovo preuzeli vrh tabele, a već u 26. minutu bilo je 3:0 za izabranike trenera Flika.

Strelci su bili Levandovski, Miler i Alkantara, dok je počasni gol za domaćina delo Hustea.

Pogledajte kako izgleda Džesika Aidi, devojka Italijana Marka Veratija

Ruski spasioci / Izvor: Profimedia

"RAT" SA LUDOGORECOM: Stativa i PROMAŠEN PENAL, Zvezda ODOLELA ofanzivi Bugara! (VIDEO)

DRAMA U DOHI: Majstorija Tošića i PENALI, Partizan SRUŠIO Lokomotivu!

CEDEVITA OLIMPIJA DOVELA POJAČANJE: Bivši igrač večitih rivala stigao u Ljubljanu (FOTO)