EUFORIJA MEĐU ZVEZDAŠIMA: Milojević saznao FENOMENALNU vest

12.03.2023. 13:19
Miloš Milojević, FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Crveno-beli su već praktično overili titulu šampiona Srbije.

Lepe vesti stižu za trenera Crvene zvezde Miloša Milojevića. Fudbaleri Slavije Prag pobedili su Viktoriju iz Plzenja sa 2:1 u derbi meču češkog prventva, a jedan od pogodaka za praški tim postigao je i budući napadač crveno-belih Piter Olajinka.

NEĆE DOĆI NA ROĐENDAN: Golman i krilo propuštaju duel Crvena zvezda - Novi Pazar

"IZDAO NAS JE": Lalatović OSUO PALJBU nakon debija! Pomenuo i PLATU

SADA JE SVE JASNO: Predrag Mijatović progovorio o dolasku u Partizan, više nema dileme

Gosti iz Plzenja su prvi stigli do prednosti, pošto je Tomas Čori pogodio u 16. minutu, ali su domaći uspeli da u drugom poluvremenu naprave veliki preokret i stignu do velika tri boda u trci za titulu.

Jedan od junaka preokreta je bio i Olajinka, koji je u 50. minutu izjednačio rezultat, da bi potpuni preokret Slaviji doneo Lingr u 76. minutu susreta.

Biće Olajinka veliko pojačanje pred Ligu šampiona, gde će Crvena zvezda prvi put zaigrati bez kvalifikacija, naravno ukoliko ne izgube veliku porednost, ali to je svakako malo verovatno.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.