PONESI IH KUĆI: Jović napao saigrača iz reprezentacije pa dobio BRUTALAN odgovor (VIDEO)

02.09.2021. 10:13
Luka Jović / Izvor: MN Press
Orlovi ubedljivi protiv Katara.

Reprezentacija Srbije je u kontrolnoj utakmici u Debrecinu sa 4:0 savladala Katar, a posle meča je Luka Jović kroz šalu zamerio najboljeg igraču ovog meča Filipu Đuričići na sebičnosti.

KADAR NEVERA: Pogledajte urnebesnu reakciju Vlahovića kada je čuo da je Portuglija pobedila golom u 96. minutu (VIDEO)

Piksi poslao jaku poruku posle ubedljive pobede Srbije i golova Ronalda “posle trećeg Dnevnika”

NEBO ĆE DA PADNE - TOLIKO LEPO IGRAMO: Tviter proključao zbog pobede Srbije - Piksi opet postaje heroj nacije

- Fićo, odigraj nekad loptu, možda bih još koji dao. Fići smo dali pun džak lopti, da ih ponese kući. Nadamo se da će protiv Luksembuga pokušati neku i da odigra - kazao je Luka uz smeh.

Potom se osvrnuo na pobedu Portugala protiv Irske, uz priznanje da ga je Kristijano Ronaldo iznervirao sa dva gola za preokret u završnici.

- Pratili smo, ali sve je do nas. Ako pobedmo sve do kraja, direktan putnik na SP će se odlučivati u Portugalu. Neće biti boljeg načina da pokažemo da zaslužujemo da idemo direktno na Mundijal, nego da pobedimo favorita u Lisabonu - dodao je Jović.

Šta je na sve ovo imao da kaže maestralni Filip Đuričić pogledajte u sledećem video klipu: