PREMIJER LIGA: Mitar tragičar Fulama, Čelsi konačno pobedio (VIDEO)

15.01.2023. 17:04
Aleksandar Mitrović / Izvor: Reuters
Fulam na kraju kažnjen.

Fudbaleri Fulama poraženi su na gostovanju Njukaslu (1:0), dok je Čelsi identičnim rezultatom savladao Kristal Palas u mečevima 20. kola Premijer lige.

ŠTA? DA LI JE MOGUĆE?! Mitrović pogodio PENAL, a u VAR sobi mu PONIŠTILI GOL – nesvakidašnje (VIDEO)

PAVKOV KONAČNO ZATRESAO MREŽU: Golčina u stilu - iz VOLEJA (VIDEO)

Veliki tragičar Kotidžersa je bio Aleksandar Mitrović! Fulam je dobio penal u 69. minutu, Srbin je pristupio, zatresao mrežu, ali je prilikom šuta dva puta dodirnuo loptu i jedanaesterac je bio neregularan.

Kao što to i uvek bude, kazna je ubrzo stigla. Igrao se 89. minut kada je Aleksander Isak, posle male gužve u šesnaestercu gostiju, glavom iz neposredne blizine doneo pobedu svom timu.

Čelsi je konačno ostvario pobedu, a jedini strelac za Plavce je bio Kaj Haverc u 64. minutu.