PREMIJER LIGA: Siti DEKLASIRAO Hadersfild, Kunov HET-TRIK (FOTO)

19.08.2018. 16:56
Pep Gvardiola i Serhio Aguero / Izvor: Reuters
Već u prvom poluvremenu bilo 3:1.

Fudbaleri Mančester sitija deklasirali su Hadersfild u utakmici 2. kola Premijer lige, rezultatom 6:1. Pitanje pobednika je rešeno već u prvom poluvremenu, pošto je posle prvih 45 minuta bilo 3:1 za Građane. U centru pažnje bio je i Serhio Kun Aguero, sa tri gola, u 25, 35. i 75. minutu. U strelce su upisali i Gabrijel Žesus, David Silva i Terens Kongolo.

U sledećem kolu, Građani Pepa Gvardiole biće gosti Vulverhemptonu i ako se može suditi na osnovu današnjeg meča, ne bi trebalo da bude problema za branioca titule.

SADA JE I ZVANIČNO: Marko Grujić potpisao (FOTO)

ZANIMLJIV PUT SRPSKOG DEFANZIVCA: Od Srbije, preko Uzbekistana, pa sve do Indije (FOTO)

RASIZAM U SUPERLIGI? Vranjanci tvrde da su crne igrače nazivali majmunima, iz Voždovca demantuju (VIDEO)

Nešto ranije, Votford je kao gost pobedio Barnli sa 3:1