VELIKI PREOKRET NIŠLIJA: Nula u Subotici

26.08.2022. 21:57
FK Radnički Niš / Izvor: MN Press
Svega je bilo pod Čairom.

Fudbaleri Radničkog iz Niša došli su do trijumfa nad Napretkom (3:2), dok su Spartak i TSC odigrali bez golova u okviru osmog kola Mozzartbet Superlige Srbije.

SASTAVI TIKET ZA ČISTU PETICU: Top lige i 1.000 RSD BONUSA - idealna kombinacija za milionski dobitak!

MOŽE LI IKO DA ZAUSTAVI NOVI PAZAR? Peta u nizu za plavo-bele i prvo mesto, GAT nastavlja da tone

NE MOŽE VIŠE U BORCU: Lalatović podneo ostavku posle još jednog kiksa - "Sve nas treba oterati, ne zaslužujemo ni hranu, ni platu"

Nije dobro počelo po Nišlije pošto je već u trećem minutu crveni karton zaradio Jamkam. Kamerunac je kao poslednji igrač odbrane faulirao Matića i glavni arbitar nije imao dilemu. Brojčanu prednost gosti su iskoristili ekpsresno. Krstić je pogodio u petom, zatim i Bastajić minut kasnije za suverenih 2:0 i sve je u tom trenutku izgledalo da će bodovi u Kruševac.

Ipak, u 12. minutu, strelac drugog gola Bastajić je zbog udaranja protivnika laktom zaradio direktno isključenje.

Marjanović je u 28. minutu smanjio rezultat, a u drugom poluvremenu totalni preokret domaćih.

U 55. minutu ponovo Marjanović trese mrežu gostiju za poravnanje. Treći gol u mreži Kruševljana je viđen u 81. minutu, kada se Štulić upisao u listu strelaca i doneo trijumf svom timu.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako Sejduba Suma dribla Harija Megvajera