BEZ SERGEJA I IMOBILEA: Laciju derbi prestonice, KARDINALNA greška Ibanjeza (VIDEO)

06.11.2022. 20:45
FK Lacio / Izvor: Reuters
Užasan potez defanzivca.

Fudbaleri Lacija savladali su Romu sa 1:0 na "Olimpiku" u meču 13. kola italijanske Serije A. "Vučica" je večeras imala prednost svojih navijača, ali su se pobedi radovali nominalni gosti.

BUĐENJE REDSA: Liverpul slavio na Vajt Hart Lejnu (VIDEO)

KATAR JE SVE DALJI ZA VLAHOVIĆA: Komplikuje se situacija sa povredom srpskog napadača

LEGITIMNI KANDIDAT ZA TITULU: Arsenal pokorio Stamford Bridž (VIDEO)

Trener Lacija Maurisijo Sari nije mogao da računa na Sergeja Milinkovića Savića, na klupi je ostao nedovoljno oporavljeni Ćiro Imobile.

Nije bilo mnogo uzbuđenja u uvodnih 30 minuta, a onda je štoper Rome Ibanjez neshvatljivo krenuo da dribla u svom šesnaestercu, napravio ogromnu grešku, poklonio loptu Pedru, a ovaj pronašao Felipe Andersona kome nije bilo teško da postigne golza prednost Lacija.

Taj trenutak značio je da na ovom meču uslovno domaći moraju da krenu ofanzivnije i več do kraja prvog dela imali su sjajnu priliku. Zaniolo je prvi put našao prostor za udarac, sjajno gađao, ali je lopta završila na prečki Provedelovog gola.

U nastavku su Đalarosi pokušavali, ali nisu uspeli i tri boda idu u plavi deo Rima.

Lacio je trijumfom pretekao gradskog rivala na tabeli i izbio na treće mesto sa 27 bodova, dva više od večerašnjeg protivnika koji je na petom mestu.

Pogledajte kako izgleda Izabel Kovačić, supruga fudbalera Čelsija Matea Kovačića