SAD SE ZNA ŠTA TREBA PARTIZANU ZA EVROPSKO PROLEĆE: Penal rešio duel Slovackog i Kelna

28.10.2022. 15:11
FK Partizan / Izvor: MN Press
Više nema nepoznanica.

Fudbaleri Kelna savladali su kao gost Slovacko sa 1:0 (0:0) u petom kolu Lige konferencija i dodatno zakopmlikovali stanje na tabeli u D grupi u kojoj se nalazi i Partizan.

TIKET ZA ČISTU PETICU: "Ludnica" u top ligama donosi neviđenu zabavu i vrhunski dobitak!

FRANCUSKA BRAĆA: Kosovo - Srbija GRMELO je od strane navijača Nice (VIDEO)

LESOR NAHVALIO PANTERA: On je naš kapiten i zato mu VERUJEMO

Bundesligaš je slavio u češkoj golom Dude u 82. minutu iz penala, a prethodno je najstrožu kaznu promašio igrač “jarčeva” Kajnc u 51. minutu. Duel ova dva tima nije odigran u četvrtak uveče zbog guste magle.

Bundesligaš će u poslednjoj rundi dočekati Nicu i eventualnom pobedom izboriti plasman u nokaut fazu Lige konferencija. Crno-belima će, sa druge strane, za prvo mesto u grupi biti potrebno da imaju barem bod više od trenutnog lidera Nice koja u poslednjem kolu gostuje u kelnu.

Partizan će 3. novembra dočekati Slovacko koji je ispao iz trke za prva dva mesta u grupi, a pobeda klubu iz Humske donosi sigurno barem drugo mesto uoči nokaut faze mladog takmičenja.

Tim Gordana Pterića igraće na proleće u Evropi čak i u slučaju poraza od Slovackog ako Keln ne savlada Nicu na svom terenu narednog četvrtka.

Pogledajte kako izgleda Eleni Petrulaki, supruga Ilije Ivića.