SADIK JE NEZAUSTAVLJIV: Promašio penal, pa se ISPRAVIO! Almerija GRABI ka La ligi (VIDEO)

27.02.2021. 21:05
Bivši napadač Partizana blista u Španiji.

Fudbaleri Almerije nastavljaju pohod ka povratku u La ligu, a Umar Sadik nemilosrdni golgeterski "teror" na terenima Segunde.

Ovaj vikend ti može doneti mnogo uzbuđenja: OSVOJI NOVAC IZ FOTELJE!

NIŠTA OD PROSLAVE: Siniša UPROPASTIO Sergejev rođendan! Bolonja kao Bajern, Lacio u KANALU (VIDEO)

GROBARI SU OVO ČEKALI: Suma ODLUČIO da li OSTAJE u Partizanu!

Bivši igrač Partizana ponovo je bio strelac u 11. minutu, u pobedi nad Lugom (4:1), istina posle promašenog penala, ali se Nigerijac ubrzo ispravio i odbijenu loptu smestio iza leđa golmana gostiju.

Bio je to 13. gol Sadika u La ligi 2, čime je izbio na treće mesto na listi strelaca, a ukupno 15. od dolaska u Španiju (dva postigao u Kupu Kralja). Podsetimo, vodeći je još jedan nekadašnji ljubima grobara Uroš Đurđević, sa fenomenalnih 16 pogodaka i jednom asistencijom.

Inače, Umar je asistirao i kod poslednjeg, četvrtog gola Almerije, kada je dvostruki strelac Korpas postavio konačan rezultat.

Sve što su gosti uspeli da urade, bilo je izjednačenje u 41. minutu, kada je Bareiro realizovao još jedan dosuđeni penal u ovom meču. Ubrzo je Lazo vratio prednost na stranu domaćina, da bi već pomenuti Korpas postigao treći, a potom i četvrti pogodak za tim sa juga Španije.

Celu situaciju oko Sadika pomno prate i u Humskoj, jer bi Partizan mogao da dobije podebeli bonus na račun nastupa svog nekadašnjeg fudbalera, ali i njegovog fantastičnog golgeterskog bilansa.

Almerija se pobedom izjednačila na deobi drugog mesta sa Espanjolom, koji takođe ima 52 boda. Lider je Majorka sa 55 poena, dok četvrtoplasirani Leganjes ima samo tri boda manje od Sadikovog tima.

Pogledajte kako izgleda Ališa Leman, fudbalerka iz Švajcarske.