SERIJA "A": Sergej GOLČINOM spustio RAMPU Interu! Prštalo u VELIKOM derbiju, Imobileu PUKAO film (VIDEO)

04.10.2020. 17:22
Sergej Milinković-Savić / Izvor: Profimedia
Srpski reprezentativac u formi.

Fudbaleri Lacija i Intera remizirali su u 3. kolu Serije "A" rezultatom 1:1, a remi domaćinu doneo je reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić.

ZBOG OVOGA JE IZABRAO ALMERIJU: Umar Sadik postaje milioner!

KORONA NAPALA BIKOVE: Zaražena tri igrača Salcburga!

SVUDA POĐI U EVROPU DOĐI: Bivši napadač Zvezde PRELOMIO! Šilja SPEKTAKULARNO najavljen u novom klubu (VIDEO)

Srpski vezista je odlično reagovao na centaršut Arćebija u 55. minutu, nadvisio Perišića u skoku i savladao nespretnog golmana Handadovića, koji je morao bolje da interveniše kod primljenog pogotka.

Prethodno je Inter poveo iz prve ozbiljne prilike na meču. Posle prodora Perišića, lopta se srećno odbila do Martineza koji je pokazao ubitačan instinkt i pogodio mrežu Rimljana. Treba reći da je Slovenac na golu gostiju sprečio vođstvo Lacijala posle udarca Luisa Alberta.

Kapitulacija nije bila jedina loša okolnost koja se desila Rimljanima do odmora. Zbog povreda su ostali bez tek oporavljenog Radua, a potom i bez Marušića, a na  poluvremenu i bez Bastosa koji je zamenio Radua i takođe se povredio! Trener Inzagi bio je prinuđen da za 45 minuta napravi čak tri promene!

U 69. minutu, Rimljani su nastavilisa desetoricom, pošto je Vidal isprovocirao Imobilea. Čileanac je grubo startovao na napadača domaćih, koji ga je udario rukom po licu, pa je morao u svlačionicu, a Lacio je nastavio sa desetoricom.

Do kraja se, ipak, rezultat nije promenio, pa su domaći bili zadovoljniji nerešenim rezultatom u prvom velikom derbiju Serije "A".

Pogledajte kako izgleda Natalija Ilić, lepša polovina Sergeja Milinkovića-Savića.