SIGURNA ZVEZDA: Titula sve bliže, omladinci savladali Radnički

12.05.2018. 15:44
Omladinci FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: fkcrvenazvezda.rs
Strelac jedinog gola bio je Šikanjić u 21. minutu.

Posle poraza u prošlom kolu u Novom Sadu koji je bitno zakomplikovao Crvenoj zvezdi borbu za titulu, izabranici Milana Lešnjaka uspeli su da se vrate na pobednički kolosek, pošto su savladali sa 1:0 Radnički iz Niša sa 1:0.

ZVEZDA JE VEĆ KRENULA U TRKU ZA POJAČANJA: Milojević je SAMO OVO imao da kaže na tu temu (FOTO)

MILOJEVIĆ JASAN I GLASAN: Nema OPUŠTANJA (FOTO)

Crveno-beli su već na poluvremenu obezbedili trijumf pošto je strelac jedinog gola bio Milan Šikanjić u 21. minut. Nišlije su se probudile u nastavku i u par navrata pripretile domaćniu, ali to nije bilo dovoljno da izbore makar jedan bod.

EKSPERT ZA TALENTE TVRDI: Zvezda u svojim redovima ima SRPSKOG Manea (FOTO)

Posle 27 odigranih utakmica crveno-beli su ostali prvi na tabeli sa četiri boda više u odnosu na Partizan koji sutra gostuje Čukaričkom i pet u odnosu na Brodarac koji igra protiv Vojvodine.