SITI STIGAO DO NOVOG TROFEJA: Građani slave Laporta, Totenhem bez šansi na Vembliju (VIDEO)

25.04.2021. 19:41
Ejmerik Laport / Izvor: Reuters
Španski reprezentativac u 82. minutu odlučio pitanje pobednika.

Mančester siti osvojio je Liga kup Engleske. Građani su na Vembliju savladali Totenhem rezultatom 1:0 (0:0).

TADIĆ ASISTENT U POBEDI AJAKSA: Kopljanici bilizu nove titule

LOPTA JE BILA IZDUVANA: Posle utakmice Zvezde i Inđije treneri se oglasili - SKROZ RAZLIČITA VIĐENJA

LUKAVI JOVELJIĆ PONOVO ZATRESAO MREŽU: Ispratio akciju i presekao dodavanje ka golmanu! Ekzekucija u stilu VRHUNSKOG centarfora (VIDEO)

Jedini pogodak na meču videli smo u 82. minutu kada je Ejmerik Laport odlično reagovao na centaršut Kevina de Brujnea.

To je bio gol koji je doneo osmi trofej Liga kupa Mančester sitiju - sada ih uz Liverpul imaju najviše.

Totenhem je još jednom razočarao kada je ulog bila borba za trofej. Pevci su za 90. minutu samo jednom šutirali u okvir gola koji je čuvao Zek Stiven.