SKANDAL U TURSKOJ: Kapiten dobio crveni zbog MOBILNOG!

29.12.2020. 10:22
Sudija, karton, crveni karton, fudbalski sudija / Izvor: MN Press
Pobesneo.

Iskusni fudbaler Sivaspora, kapiten Hakan Arslan, je tema dana u turskom medijima. Vezista koji je sa klubom izborio plasman u Evropu poslednjih godina je "pocrveneo" sinoć u Istanbulu.

POSLE NAJBOLJE SEZONE U KARIJERI: Roma spremila džak para – ozbiljni milioni u igri

NIJE NEMOGUĆE: Mesi i Suarez ponovo u istom klubu uz samo jedan uslov

RAMADANI KRENUO U AKCIJU: Repezentativac Srbije stiže u redove velikana

Situacija je bizarna, naime, Bešiktaš je vodio sa 1:0, a na kraju prvog poluvremena Arslan je sudiji na telefonu pokušao da pokaže da je pogrešio, međutim arbitar nije imao razumevanja za tehnologiju, iako su naknadne analize pokazale da je igrač bio sasvim u pravu.

Kada mu je Arslan pokazao telefon, sudija je izvukao žuti karton ne želeći da pogleda snimak. Besni kapiten gostiju je bacio telefon o reklame, što je arbitar ocenio kao razlog za drugi žuti, pa ga je isključio.

Tako je Sivaspor izgubio šansu da se vrati u meč, Bešiktaš je u poslednjih šest minuta meča stigao i do ubedljivih 3:0 i posle poraza Alanja skočio na drugom mesto, odmah iza Galate.

Sivaspor igra slabiju sezonu od prošle koju su završili na četvrtom mestu i nalazi se u donjem domu tabele.