SRBI SE RADOVALI: Miha i Sergej slavili na gostovanjima

22.12.2021. 18:42
FK Lacio / Izvor: Profimedia
Milnković-Savić sa kapitenskom trakom predvodio Lacijale.

Lacio i Bolonja ostvarili su vredne pobede na gostovanjima u 19. koli Serija A. Rimljani su slavili u Venciji sa 2:1, dok je tim Siniša Mihajlovića bio više nego ubedljiv protiv Sasuola - 3:0.

LICEMERNI ENGLEZI: Evo na koje mesto su stavili Vlahovića na listi NAJBOLJIH fudbalera sveta

CRNE SLUTNJE SU SE OBISTINILE: Nejmaru stigle OČAJNE vesti!

KORENITE PROMENE U BARSELONI: Ćavi dovodi PAKLENA pojačanja! Jedno je već ZAVRŠENO

Fudbaleri Lacija su poveli već u trećem minutu preko Pedra Rodrigeza, a izjednačenje domaćem timu je doneo Frančesko Forte posle pola sata igre.

Gol vredan tri boda za Rimljane postigao je Frančesko Aćerbi u 48. minutu, a Luis Alberto je u petom minutu nadoknade samo potvrdio trijumf gostiju. Iako se pisalo da je Sergej Milinković kažnjen od strane trenera Sarija, srpski reprezentativac je bio starter i to sa kapitenskom trakom.

Trijumf ekipi Siniše Mihajlovića su doneli Rikardo Orsolini, Eron Hiki i Federiko Santander, golovima u 36, 44. i četvrtom minutu sudijske nadoknade.