ŠTA NAPRAVI FELAINI: Kakvih 7 minuta Belgijanca, Kinezi su za njega mala deca, ali bukvalno! (VIDEO)

26.07.2020. 15:36
fasdf / Izvor: Profimedia
Šou nekadašnjeg fudbalera Mančester junajteda.

Iskusni Maruan Felaini zablistao je u nedelju, na otvaranju novog šampionata Kine. Naime, njegov Šandong Luneng je savladao Dalijan Pro sa 3:2 (0:0), a Belgijanac je na tom meču postigao tri gola. On je postigao het-trik u razmaku od samo sedam minuta, a posebno je interesantno što je sva tri pogotka dao glavom.

NAKON POBEDE NAD NAPRETKOM IZ ZVEZDE ODLUČILI: Današnji dan u znaku oporavka!

KATASTROFALNE VESTI ZA ZVEZDU: Zbog povrede mora na operaciju i pauzu do kraja godine (FOTO)

DEFINITIVNO - BANE ODE IZ ZENITA: Reprezentativac se OPROSTIO od njega, javio se trener! A Zvezda...

Dalijan je poveo u 57. minutu preko Salomona Rondona, ali je u periodu od 79. do 86. minuta Belgijanac preokrenuo meč. Sva tri gola je dao posle kornera, kod prvog mu je asistirao Liu Binbin, a kod druga dva Moises.

Felaini je na ovom meču igrao kao napadač, ali očigledno je da je po rivala bio mnogo opasniji posle prekida, gde je mogao da iskoristi svoju visinu.

U poslednjem napadu na utakmici Markus Danielson samo uspeo da ublaži poraz.