STANOJE ZA ISTORIJU: Preokretom i GOLOM u ZAUSTAVNOM vremenu SRUŠILI najbolji tim u KINI (VIDEO)

14.04.2019. 16:43
Aleksandar Stanojević / Izvor: MN Press
Sjajan meč.

Konačno je krenulo dobro za Aleksandra Stanojevića. Njegov Peking Rene je brojao samo poraze do ovog petog kola, ali je danas nekadašnji trener Partizana izvojevao pobedu koja bi mogla da okrene sezonu. Junačkom igrom tim iz glavnog grada Kine je slavio protiv Gvangdžoua Evergrandea sa 2:1.

ZA RUBRIKU VEROVALI ILI NE: Autogol golmana u MLS ligi kakav se NE VIĐA često (VIDEO)

KAKO JE SAMO ODREAGOVAO: Bane sa 11 metara i nije sa penala, ali jeste NEODBRANJIVO (VIDEO)

BARTON OPET LUDUJE: Kolegu udario u glavu i izbio mu zube, ali to nije sve (FOTO)

Ovaj trijumf će oplemeniti biografiju Aleksandra Stanojevića koji je u direktnom okršaju bio bolji od Fabija Kanavara i tima koji je u poslednje osam sezone osvojio sedam titula uz prošlogodišnje drugo mesto. Peking Rene je stigao do trijumfa, posle preokreta. Mada ruku na srce Stanojevićevom timu je posao bio olakšan, pošto je zbog visoko podignute noge u 15. minutu isključen Paulinjo. Bila je to možda i prestroga odluka sudije.

BIO JE NAJBOLJI MLADI KOŠARKAŠ EVROPE: Bivši igrač Partizana potpisao za drugoligaša (FOTO)

I sa igračem manje toga Gunagdžou je nastavio da igra ofanzivno i stigao do vođstva posle velike greške Stanojvićevog golmana.

Izjednačio je Makate Diop posle odličnog centaršuta u 45. minutu. Snažni Senegalac je samo trnuo glavom i savladao gostujućeg golmana.

Odluka o pobedniku stigla je u sudijskoj nadoknadi. Odličan akcija i pogodak Čen Lia koja je Pekingu donela tri boda.

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga bivšeg fudbalera Pitera Krauča.