SUPERKUP FRANCUSKE: PSŽ posle PREOKRETA slavio u Kini

03.08.2019. 17:46
FK PSŽ / Izvor: Foto: Twitter prinscreen/@VictorRoussel5
Nejmar nije bio u timu.

Fudbaleri Pari Sen Žermena osvojili su Superkup Francuske. Oni su u kineskom Šenženu pobedili Ren sa 2:1, i to posle preokreta. Ovo je deveti put da je PSŽ pobednik francuskog Superkupa.

TU JE VELIKI LJUBIMAC GROBARA: Danilo Grujić otkrio ko je NAJGORI, a ko najveći gospodin na terenu (VIDEO)

TRESU SE APENINI: Modrić NAPUŠTA Real i stiže u Italiju

ODBIO ARAPSKE MILIONE: Ovusu ODLUČIO gde nastavlja karijeru (FOTO)

Ren je poveo u 13. minutu golom Adrijena Unua, ali je PSŽ preokrenuo rezultat u drugom poluvremenu.

Izjednačenje PSŽ-u, koji je igrao bez Nejmara, doneo je Kilijan Mbape u 57. minutu, a pobedu Anhel di Marija (73.).

Takmičenje u francuskom šampionatu počinje narednog vikenda.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Mendez, devojka koja je umalo ukrala srce Kristijana Ronalda.