SUPERLIGA: Radnik i Radnički odigrali bez golova u Surdulici

06.12.2021. 17:08
FK Radnik / Izvor: MN Press
Domaćin propustio bolje šanse.

Ekipe Radnika i kragujevačkog Radničkog remizirali su danas 0:0 u Surdulici u meču 19. kola Superlige Srbije u vrlo uzbudljivom meču na prilično lošem terenu.

VELIKAN SE NAMERAČIO NA MILOJEVIĆA: Srpski trener preuzima slavni klub

DRUGI TERMIN: Pomeren meč Metalca i Partizana

BIĆE SAIGRAČI: Luka Jović i Nikola Milenković od januara u istom klubu (FOTO)

Radni kje od starta krenuo napadači i u osmom minutu je Spasić pogodio stativu. Ipak, bilo je to sve od pravih šansi sve do završnice prvog poluvremena. Gosti iz Kragujevca su imali priliku u 38. minutu kada je Ristović bio neprecizan, kao i Tomić u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Ipak, poslednji pokušaj imao je Radnik kada je posle šuta Medića, Lukić uspeo da zakači loptui koja je završila na prečki.

Ubrzo ppo nastavku meča Radnički je propustio dobru šansu u 49. minutu kada je Ristovićev šut glavom uspeo da zaustavi Ostojić. Ristović je probao i volej udarcem, ali je Ostojić još jednom odbranio. Radnik je veliku priliku propustio u 75. minutu kada je lopta pogodila Bjedova i zamalo završila u golu, ali je sa gol linije izbacio Milanović. Do kraja nije bilo više prilika, pa su obe ekipe osvojile po bod.