SUPERLIGA SRBIJE: Neki novi Partizan ponovo gazi! Ožegović činio čuda... (VIDEO+FOTO)

04.08.2019. 20:15
Ognjen Ožegović / Izvor: MN Press
Odlična igra.

Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu ekipu Mačve u okviru trećeg kola Superlige Srbije ekipu Mačve sa 4:0. Odlična igra crno-belih viđena je danas na praznom staddionu u Humskoj, gde su izabranici Save Miloševića predvođeni Ognjenom Ožegovićem i mladim Filipom Stevanovićem odigrali sjajno i zabeležili četvrti vezani trijumf na startu sezone.

PARTIZAN DOČEKUJE MAČVU: Milošević odredio startere! DEBITUJE veliko pojačanje (SASTAVI)

Bivši košarkaš Partizana pretučen na ulici!

OVO ĆE ZANIMATI GROBARE: Partizanov rival u Evrokupu doveo igrača iz NBA

KRAJ!
90. minut:
Sadik - 4:0 za Partizan!
89. minut:
Kao tane krenuo je ka golu Lazar Pavlović i bocnuo loptu, međutim, ona je otišla tik kraj desne stative.
88. minut:
Kontaranapad Partizana preko Sadika i dobar pas ka Stevanoviću u sam peterac, ali sjajna interevencija defanzivaca gostiju.
85. minut:
Sam finiš duela u Humskoj...
80. minut:
Sadik menja danas fantastičnog Ožegovića.
78. minut:
Ponovo Ožegović i ponovo nema gola! Odličan pas Stevanovića i dobra reakcija partizanovog špica, međutim, bio je u mrtvom u uglu...
76. minut:
Poigravao se Stojkovića izvan 16 metara svog gola, ali Ašćerić nije uspeo da uputi kvalitetniji lob udarac. Propala je šansa za goste.
72. minut:
Ožegović glavom zamalo pred gola! Ostaje 3:0.
70. minut:
Mirniji period utakmice u Humskoj, Partizan rutinski privodi meč kraju.
63. minut:
Božić izlazi, zamenio ga je Marković. Prva izmena u ekipi Mačve.
62. minut:
Ponovo "bije" stevanović iskosa, ali nema gola! Odlično igra danas
61. minut:
Nova izmena u taboru Partizana. Sumu je zamenio talentovani Lazar Pavlović.

Nemanja Miletić / Izvor: MN Press

59. minut:
Veliki maler za Partizan. Nemanja Miletić je napustio igru zbog povrede zgloba. Na teren je ušao Zoran Tošić.
52. minut:
Ofanzivno i konkretno deluje Partizan pod vođstvom Save Miloševića. Novi sjajan napad i prepoznatljiva pas igra crno-belih ponovo se gleda na stadionu u Humskoj. Stevanović nije uspeo da kruniše dobru akciju u svoj drugi gol na meču.
49. minut:
Suma pogađa za 3:0 posle prodora Ožegovića i pravovremenog dodavanja! Brz kontranapad Parnog Valjka.
46. minut:
Bez izmena na startu drugog poluvremena.
KRAJ PRVOG DELA!
45. minut:
Đoković je promašio veliku šansu na drugoj strani! Sam je bio pred Stojkovićem, ali je loše ragovao i ostalo je 2:0.

41. minut:
Partizan vodi sa 2:0! sjajna reakcija Ožegovića koji je glavom smestio loptu u mrežu gostiju!
35. minut:
Dobar napad domaćeg tima preko Lutovca. Odličan prodor u sredinu i pas na levu stranu ka Stevanoviću. Loš centaršut pokvario je dobru situaciju za crno-bele pred golom Mačve.
26. minut:
Partizan suvereno vlada terenom i drži loptu u svojim nogama. Plete se mreža oko gola gostiju...
19. minut:
Stevanović pogađa glavom i dovodi Partizan u prednost od 1:0! Centaršut Lutovca!

13. minut:
Brza kombinacija crno-belih i dobra prilika za Stevanovića da uposli Ožegovića... Loše je reagovao talentovani igrač Partizana i prilika je propala.
9. minut:
Brz kontranapad gostiju! Lopta odlazi preko gola i ostaje 0:0 na stadionu u Humskoj.
8. minut:
Ožegović je pao u kaznenom prostoru i tražio penal, međutim, Nikolić je odmahnuo rukom.
2. minut:
Prvi pokušaj crno-belih u režiji Šćekića, ali nije bilo promene rezultata.
UTAKMICA JE POEČLA!

PARTIZAN - MAČVA 4:0

STADION: Partizan

SUDIJA: Bojan Nikolić

STRELCI: Stevanović 19, Ožegović 41, Suma 49, Sadik 90.

KARTONI: Adamović, Milosavljević.

Partizan: Stojković - Miletić (Tošić 59. minut), Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Lutovac, Suma (Pavlović 61. minut), F. Stevanović - Ožegović (Sadik 80. minut).

Mačva: Puletić - Pejović, Mijailović, Ristivojević, Tošić - Jovanović (Čermelj 86. minut), Đoković (Vujasin 70. minut), Adamović - Milosavljević, Ašćerić, Božić (Marković 63. minut).

Pogledajte kako izgleda Morana Mamić, jedna od najlepših hrvatskih manekenki.