SUPERLIGA SRBIJE: Sjajnih 100 minuta u Ivanjici! Isključenje na startu, promašen penal, gol u nadoknadi

01.11.2020. 18:06
FK Javor / Izvor: Foto: Instagram printscreen/fkjavormatis1912
Spartak uzeo bod u Kruševcu.

Odigrano je 13. kolo Superlige Srbije. U nedelju je odigrano četiri meča. Pored pobede Zvezde u Surdulici, desilo je se iznenađnje u Ivanjici gde je Javor savladao Radnički sa 1:0. Nišlije su minimalno poraženena gostobanju gde su od 8. minuta igralissa deset igrača, jer je isključen štoper Žarko Marković.

ŠOK ZA TUMBU: Filip Đuričić zaražen koronavirusom

LIGA 1: Srpski derbi pripao Predragu Rajkoviću!

TEROR SMS-A: Golmane, gde ćeš? GOLČINA iz SLOBODNJAKA, pa ga je šokirao DRUGI srpski reprezentativac (VIDEO)

Javor je bio nadmoćniji, mogao do vođstva da stigne i u 70. minutu, ali je Luka Luković promašio penal.

Trijumf domaćem timu doneo je Piščević pogotkom u drugom minutu nadoknade pa su Ivanjičani tako upisali petu prvenstvenu pobedu. Inače igralo se preko 100 minuta.

Još jedan zanimljiv superligaški meč odigran je ovog popodneva u Kruševcu gde je Spartak osvojio bod u duelu s Napretkom 1:1. U Lučanima je gostovao Proleter, ali nije bilo golova.