SUPERLIGA: Sve rešeno u prvom delu, Spartak bolji od Kolubare

08.05.2022. 19:07
FK Spartak Subotica / Izvor: MN Press
Meč petog kola plej-auta.

Fudbaleri Spartaka savladali su Kolubaru (2:1) na svom terenu u petom kolu plej-auta Superlige.

SNIMAK INCIDENTA: Evo kako je Džigi Ninković tukao bivšeg igrača Zvezde, smesta je ISKLJUČEN (VIDEO)

MNOGO BURE U KRAGUJEVCU: Dva penala, preokret Radničkog i Ninkovićev izliv besa na kraju

PROĆI ĆE KAO DIONI: Otkriveno na koje igrače je Stanković POBESNEO!

Odigrali su Spartak i Kolubara u skladu sa pozicijom na tabeli - rasterećeno i bez pritiska.

A da će biti uzbudljivo bilo je jasno već u drugom minutu, Tufegdžić je doveo domaće do vođstva, nedugo zatim novi pogodak, ovoga puta u mreži Dubljanića.

Filipović je umakao odbrani izašao sam ispred golmana domaćih i rutinski poravnao rezultat. Glavni sudija marković je dobio signal da je golu prethodio ofsajd Filipovića, ipak posle kraćeg pregledavanja situacije, arbitar je pokazao na centar.

Tu nije bio kraj golovima, pošto je Vidaković u 24. minutu doneo novu prednost domaćinu i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Nastavak nije doneo golove, pa je Spartak upisao 41. bod, dok je Kolubara na 43.