TRENER NAPRETKA O DOSUĐENOM PENALU PARTIZANU: Čemu ovo? Kome treba ovakav POKLON?

02.08.2020. 09:51
Dragan Ivanović / Izvor: MN Press
Burna reakcija.

Trener Napretka Dragan Ivanović nije bio zadovoljan nakon poraza od Partizana na svom terenu od 3:1 u okviru prvog kola Superlige Srbije.

ATALANTA U PROBLEMU: Iličić u depresiji, mediji nagađaju razlog, korona ili supruga?!

SAD PARTIZAN TRAŽI DA SE ISPITA PENAL ZA ZVEZDU: Odgovorili komšijama na saopštenje! Poziv tužilaštvu

STANKOVIĆ OTKRIO: Evo ŠTA se dešavalo sa Sanogom PROŠLE sezone i ZAŠTO nije igrao

Crno-beli su do prvog trijumfa u sezoni stigli posle preokreta u drugom poluvremenu.

Jedna od zanimljivih situacija u završnici bio je dosuđeni penal za goste u 85. minutu, kada je Bojan Ostojić bio fauliran, a Bibras Natho sigurno izveo najstrožu kaznu.

Strateg domaćih izneo je svoje utiske.

- Blago rečeno katastrofa! Zbog čega ovo? Kome treba ovo? Ovakav neki poklon. Žao mi je mojih momaka. Utakmica fer i korektna sve do ovog penala, čemu sve to - rekao je Ivanović.

Takođe, Ivanović je prokomentarisao golmana Mladena Živkovića, koji je početkom drugog poluvremena kolima hitne pomoći odvezen sa stadiona, nakon sudara sa Lazarom Markovićem.

- Mislim da je slomljena noga, od tog trenutka nije mi bilo do gledanja utakmice - dodao je on.

Pogledajte kako izgleda britanska teniserka Naomi Broudi.

DOK JE JOKIĆ BLISTAO DENVER JE VODIO: Nikola ZAUSTAVLJEN u nastavku i Nagetsi su ubedljivo PORAŽENI (VIDEO)

JAK ABA LIGA TRANSFER: Potpisao jedan od NAJVEĆIH talenata Evrope

ĐOKOVIĆA SU KRITIKOVALI, A ONI RADE SUPROTNO: Igračica POZITIVNA na KORONU, ali PREMIJERNI turnir se ne otkazuje