TURNIR PRIJATELJSTVA: Zvezda BEZ PRIMLJENOG gola do trofeja (FOTO)

11.06.2017. 16:44
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Turnir je organizovan na stadionu Etno sela Stanišići.

Kadeti FK Crvena zvezda osvojili su trofej na Turniru prijateljstva u Stanišićima. Ekipa koju vodi Mirko Bunjevčević je u finalu pobedila tim Osijeka sa 4:0 i potvrdila superiornost na ovom turniru. Crveno-beli klinci nisu primili nijedan gol. U grupnoj fazi imali su gol razliku od 8:0, a u polufinalu su sa 3:0 savladali OFK Beograd. Dakle, ukupno 15:0.

Zvezdina Zvezda KRITIKOVALA upravu zbog Đurovskog i izbora stranaca (FOTO)

BIVŠI ZVEZDIN IGRAČ POSTAĆE OTAC: Ovo je dokaz da će biti BRIŽAN i dobar tata (FOTO)

FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: Turnir prijateljstva

Vodeći gol za crveno-bele, već u 13. minutu dao je Njegoš Kupusović. Zvezdin igrač iskoristio je grešku golmana Osijeka Luke Duborivića, oduzeo mu loptu, za 1:0. Tim rezultatom se otišlo na odmor, a onda su crveno-beli furioznom igrom na početku drugog poluvremena rešili pitanje pobednika. Prvo je Borisav Burmaz u 32. minutu duplirao prednost svog tima na 2:0, zatim je Bogdan Jočić u 37. povisio na 3:0, da bi Mateja Stojanović posle kornera postavio konačan rezultat - 4:0 za Zvezdu.