UŽAS U BRAZILU: Tinejdžer KOLABIRAO na terenu (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Mečevi osmog kola brazilske Serije A odigrani u noći između subote i nedelje ostali su u senci dešavanja na meču između Kujabe i Koritibe.

NE PREDAJE SE TAKO LAKO: Lalatović ostaje u Superligi! Preuzima ovaj klub

DA LI JE OVO ODLIKA VELIKANA? Oliveru Kanu ZABRANJENO da bude na proslavi titule

JELENA ZVANA TITULA: Gde god dođe njen tim je najbolji

U jednom trenutku igrač Koritibe Kajo Cezar (19) kolabirao je iznenada na terenu. On je samo pao na travu i odmah na terenu ukazana pomoć nakon čega je prebačen u bolnicu gde mu je stanje stabilizovano.

Cezar se oglasio iz bolnice i poslao poruku da se oseća dobro i zahvalio se svima na podršci.

U prvi tim Kortibe je prebačen zimus i za prvi tim je do danas upisao minute na 19 utakmica i u tom periodu postigao tri gola.

U dramatičnom trenutku razultat je bio 1:0 za domaćina koji je poveo pogotkom Fernanda Sobrala, ali je u 49. minutu rezultat izjednačio Robson i tako doneo Kortibi važan bod.