Vlahović asistirao Kostiću, Filip mu se na OVAJ način zahvalio pole utakmice

03.10.2022. 09:36
Filip Kostić / Izvor: Profimedia
Srbi za trijumf Juventusa.

Filip Kostić je postigao prvi gol u dresu Juventusa u pobedi nad Bolonjom (3:0). Srpski reprezentativac zatresao je mrežu gostiju na asistenciju Dušana Vlahovića u 24. minutu, koji se u drugom poluvremenu i sam upisao u listu strelaca.

MOŽE I OVAKO: Vlahović asistirao Kostiću za PRVENAC U JUVENTUSU! Katare, spremi se (VIDEO)

ALEGRI SLAVI SRBE: Kostić i Vlahović doneli pobedu Juventusu (VIDEO)

UHVATIO GA I NEĆE DA PUSTI: Joviću protivnik skidao šorts, a reakcija Srbina postala PRAVI HIT (VIDEO)

“Stara dama” svirala je po notama srpskog tandema, a krilni fudbakaler je prezadovoljan posle debitantskog pogotka u slavnom klubu iz Torina.

- Srećan sam zbog prvog gola, ali još zadovoljniji zbog važne pobede. Treba da nastavimo da verujemo u ono što radimo – skroman je bio Kostić.

O asistenciji Vlahovića imao je reči hvale.

- Zahvalio sam mu se na asistenciji, nadam se da ću mu se revanširati u sledećoj utakmici. Dušan i ja radimo dobar posao – konstatovao je Kostić.

BONUS VIDEO: Pogledajte Sofiju Milošević, suprugu Luke Jovića, u teretani