VRATIO SE POSLE POVREDE I ODMAH ZATRESAO MREŽU: Boaći puca od samopouzdanja pred meč sa Totenhemom

02.11.2019. 20:25
Ričmond Boaći / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda
Napadač Crvene zvezde pogodio metu u Novom Sadu.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Proleter u Novom Sadu rezultatom 2:0 u utakmici 15. kola Superlige Srbije, a posle skoro mesec dana se na teren nakon povrede vratio Ričmond Boaći. Napadač iz Gane je u igri proveo pola sata i odmah je uspeo da se upiše u strelce.

SUPERLIGA SRBIJE: Garsija i Boaći probili bedem Proletera za 100. pobedu Milojevića (VIDEO)

PAO I PROLETER: Milojević OTKRIO šta je ODLUČILO na Karađorđu

KAKO JE MIHA OVO PREŽIVEO?! Bolonja VODILA protiv ZAHUKTALOG velikana, a onda je usledila KATASTROFA (VIDEO)

Boaći je presrećan jer se na teren vratio na najbolji mogući način.

- Drago mi je što sam ušao u igru i postigao gol. Svakom fudbaleru je najvažnije da igra, a pogotkom u Novom Sadu sam pokazao da je povreda prošlost. Golovi su ključni za samopouzdanje svakog napadača i želim da budem što efikasniji. Naravno, timski rezultat je najvažniji na kraju, ali prija mi kada se upišem u listu strelaca. Veliki deo posla uradio je Jevtović, iako je ušao samo minut pre čitave akcije. Izborio se za loptu, sjajno mi asistirao i nije mi bilo teško da je sprovedem u mrežu - rekao je napadač crveno-belih.

Centarfor šampiona Srbije je pohvalio ambijent na "Karađorđu".

- Uvek je lepo igrati u Novom Sadu. Tribine budu pune naših navijača, stalno se čuje pesma i kada je tako, onda je mnogo lakše igrati. Zahvalio bih se svim zvezdašima koji su bili danas na utakmici, čime je napravljena lepa uvertira za susret sa Totenhemom koji igramo u okviru Lige šampiona. Na terenu nije bilo lako, ali najvažnije je da smo trijumfovali i da je naša mreža mirovala.

Fudbalere Crvene zvezde u sredu od 21 čas na stadionu "Rajko Mitić" očekuje meč četvrtog kola grupne faze Lige šampiona protiv Totenhema.

- Okrećemo se utakmici sa Totenhemom. Verujemo u sebe i znamo da naši navijači imaju velika očekivanja. Daćemo sve što je u našoj mogućnosti da ostvarimo pozitivan rezultat i uveren sam da ćemo prirediti dobru fudbalsku predstavu - poručio je Boaći.

Pogledajte kako izgleda Danica Gajić, supruga Milana Gajića.

NINKOVIĆ SE SVAĐAO SA SAIGRAČEM ZBOG PENALA, PA IZAŠAO SA TERENA! Zaneti OPLEO po njemu: ODVRATAN je!

REČI KOJE KIDAJU SRCE: Navijači Intera na čistom SRPSKOM JEZIKU poslali PORUKU Mihi! (FOTO)

ZAVRŠNICA SEZONE U ŠVEDSKOJ ZA INFARKT: Novi šampion došao do titule posle 0:2 na poluvremenu (VIDEO)

FRKA U MINHENU! Da li je Kovač prošlost? Hrvat o ostanku u klubu!

PREMIJER LIGA: Siti i Liverpul napravili u finišu do PREOKRETA, nastavlja se borba za titulu!