PONOVILA SE RUSIJA 2018: Da li je Srbija OŠTEĆENA ZA PENAL? (VIDEO)

02.12.2022. 22:43
Aleksandar Mitrović / Izvor: Foto: TwitterPrintscreen/@TheEuropeanLad
Procenite sami...

Fudbalska reprezentacija eliminisana je sa Svetskog prvenstva u Kataru nakon poraza od Švajcarske (2:3). Jasno je da "Orlovi" imaju za čim da žale, ali pravo pitanje je - "Da li je Srbija oštećena za penal?"...

MILENKOVIĆ JE HEROJ! Uradio je nadljudsku stvar - nije prebio Džaku POSLE OVOGA (VIDEO)

SOČNA PSOVKA PIKSIJA: Detalj prenosa KOJI JE MNOGIMA PROMAKAO (VIDEO)

UHVATIO SE ZA "ONU STVAR" Radovanje Vlahovića o kom svet priča! Odgovor na provokacije (FOTO)

Prosto je neverovatno da nijedna sudijska odluka na utakmicama Srbije i Švajcarske na dva Svetska prvenstva ne idu u korist Orlova.

Na prošlom Svetskom prvenstvu gledali smo kako Feliks Brih sramno ne dosuđuje penal za Orlove posle očiglednog držanja u kaznenom prostoru od strane odbrane rivala, a on je danas možda dobio i naslednika.

To je argentinski arbitar, Fernando Rapalini, koji je u 65. minutu odlučio da svojom novom odlukom raspali tenzije do mere da su svi sa klupe Srbije ušli na teren u nameri da mu odbruse.

Neki su dobili i žuti karton zbog protesta, a selektor Dragan Stojković Piksi morao je da smiruje strasti.

Utrčavao je Aleksandar Mitrović u kazneni prostor Švajcaraca u 65. minutu utakmice, a tada je bio povučen za vrat od strane Vidmera. To se apsolutno videlo na ponovljenom snimku, a argentinski sudija počeo je samo da maše rukom da nema nikakvu nameru da dosudi kazneni udarac. Šta je onda radila VAR soba u tom momentu, i to je diskutabilno.

Da li je ovakav start dovoljan za jedanaesterac na Mundijlu procenite sami...

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.