ABA LIGA: Mornar slavio u Skoplju!

04.11.2022. 20:42
FMP - Mornar / Izvor: MN Press
Blistali Mihailović i Rasel...

U okviru šestog kola regionalne ABA lige, košarkaši Mornara savladali su MZT u Skoplju rezultatom 77:94.

SPEKTAKULARNI BONUSI UZ IGRU NEDELJE: Zaigraj Wild Icy Fruits i prikupi pregršt POKLON SPINOVA!

LOŠE VESTI ZA OBRADOVIĆA: Centar Partizana POLOMIO KOST!

ODLAZI IZ ATINE? Janakopulos doneo odluku o Radonjiću!

Prvo poluvreme doneo je skoro stotinu poena, a sa prednošću ga je završio domaćin samo da bi u nastavku u potpunosti pao.

Barani su se u trećoj deonici odvojili na dvocifrenu prednost i na "krilima" iste u poslednjih 10 minuta stigli do ubedljive pobede.

Do trijumfa ih je predvodio Vladimir Mihailović sa 25 poena. Deron Rasel je meč završio sa 22, Marko Pecarski sa 13, dok je dvocifren bio i Antonio Vranković sa 12 poena.

Kod protivnika se istakao Bojan Krstevski sa 22 poena. Majk Kofi je imao 14, dok je Vojdan Stojanovski stao na 12 poena.

Mornar sada ima po tri pobede i poraza, dok je MZT u šest utakmica samo jednom slavio. Posle reprezentativne pauze Mornar će igrati sa Megom, dok će MZT na megdan FMP-u.