RISTIĆ BRILJIRAO NA OTVARANJU EVROKUPA: Nekadašnji košarkaš Crvene zvezda najbolji u svom timu!

29.09.2020. 22:04
Dušan Ristić / Izvor: MN Press
Srpski centar najbolji pojedinac u svojoj ekipi.

Košarkaši Budućnosti savladali su Brešu rezultatom 93:81 (19:23, 23:20, 23:22, 28:16) u premijernoj utakmici prvog kola Evokupa.

EVROLIGA GA NIJE ZABORAVILA: Minut ćutanja na mečevima u znak sećanja na Majkla Odža!

VELIKI PROBLEM ZA OLIMPIJU: Povredio se Kevin Panter!

KAKVA TRANSFORMACIJA: Nekadašnji košarkaš Mege izgleda NEPREPOZNATVLJIVO!

Meč je bio neizvestan do poslednje deonica kada su domaći serijom 14:5 stigli do osetnije prednosti koju su samo uvećali do kraja susreta.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bili su Nikola Ivanović sa 22 poena, Džastin Kobs postigao je 16, a Melvin Edžim bio je na skok od dabl-dabla - 16 poena i 9 uhvaćenih lopti.

U gostujućoj ekipi briljirao je nekadašnji centar Crvene zvezde Dušan Ristić koji je zabeležio 17 poena šutiravši 8/12 iz igre.