LAKRDIJA: Džoker OBRIJAO Obrvu, a onda su sudije umešale prste i izvukle Jezeraše iz ponora (VIDEO)

13.02.2020. 08:27
Nikola Jokić, Entoni Dejvis / Izvor: Profimedia
Sramota.

Ekipa Denver Nagetsa poražena je na svom terenu od Los Anđeles Lejkersa posle produžetka rezultatom 120:116 (23:31, 38:24, 23:32, 27:24, 9:5), a do dodatnih pet minuta možda ne bi ni došlo da sudije nisu pogurale Jezeraše u trenucima kad se lomio meč u poslednjoj četvrtini, i to preko grbače velike NBA zvezde Nikole Jokića.

PO PRVI PUT OTKAD NEMA KOBIJA: Jokić se sreo sa Lejkersima i priredio ŠOU publici (VIDEO)

DALAS RAZBIO KINGSE: Bobi pokazao OČAJNOM Bogdanu kako se šutiraju trojke, Bjelica dobar (VIDEO)

U ZVEZDI NIJE DOBIO PRILIKU: Sada je stavio potpis na ugovor sa Finiks Sansima (FOTO)

Naime, na manje od četiri minuta pre kraja meča Nagetsi su imali prednost od tri poena razlike (103:100) i loptu u rukama, a ona je očekivano došla do Nikole Jokića. Džoker je tada boi u duelu sa Entonijem Dejvisom i uspeo je da poentira preko njega, uz po mišljenju mnogih faul Obrve. Ipak, sudije to nisu tako videle i umesto pogotka uz dodatno slobodno bacanje, dosuđena je mrtva lopta...

Na kraju, može se reći da je taj trenutak prelomio meč i da je baš zato Denver ostao bez pobede u susretu sa Jezerašima.

Pogledajte kako izgleda Beatris Bušar, sestra kanadske teniserke Eženi Bušar.

ATP BUENOS AJRES: Lajović spektakularnim PREOKRETOM preko Španca do ČETVRTFINALA!

ČISTKA U SAKRAMENTU: Divac pred OTKAZOM zbog Dončića!

POZIV KOKOŠKOVA SE NE ODBIJA: Novica PROGOVORIO o penziji i reprezentaciji!