MAGIJA KAKVA SE NE PAMTI: Teo za minut ubacio sedam poena! Đorđevićev Virtus i dalje NEPOBEDIV!

17.11.2019. 21:35
Miloš Teodosić / Izvor: Profimedia
Drama rešena u produžecima.

Kaznena ekspedicija iz Bolonje nastavlja da seje strah u Palakanestru. Košarkaši Virtusa zabeležili su i devetu pobedu, u isto toliko mečeva italijanskog prvenstva, pošto su posle produžetka savladali Trst rezultatom 89:85.

SJAJAN GEST: Večiti rivali su imali MOĆNU poruku (FOTO)

FRKA U ARENI: Tuča među navijačima Partizana! (VIDEO)

LAVICE SU PONIZILE ALBANKE: Marinine reči ODUŠEVIĆE svakog Srbina!

Junak trijumfa bio je srpski plej Miloš Teodosić. Kapiten Orlova je pogodio odlučujuća slobodna bacanja koja su Virtusu donela produžetak (72:72). Treba reći da je Trst igrao mnogo bolje na početku meča, pa je na poluvremenu imao ogromnih +13 (48:35). U drugom delu izabranici Aleksandra Đorđevića dodali su gas i postepeno smanjivali zaostatak.

U produžecima, Teo je pogodio iz igre za 82:81, a odmah u sledećem napadu i za tri poena, što je domaćinu donelo ispostavilo nedostižnih 85:81. Ni tu se nije zaustavio sjajni organizator igre, koji je još dva poena ubacio sa linije za slobodna bacanja, postigavši sedam koševa u poslednjem minutu!

U pobedničkom timu, uz rame srpskom asu bio je Džulijan Gembl sa 17 poena, Vins Hanter je dodao 16 koševa, a Stefan Marković sedam poena. Kod Trsta najefikasniji je bio Džon Elmor sa 20 koševa.

Pogledajte kako izgleda poljska bokserka Eva Brodnicka.

Uvrede Grobara na račun zvezdaša, tresla se Arena (VIDEO)