ZVEZDA NIJE IMALA SNAGE: Monako stigao do PETE POBEDE i liderske pozicije!

04.11.2022. 22:55
KK Crvena zvezda / Izvor: Foto: KK Crvena zvezda
Šesto kolo Evrolige...

Beogradska Crvena zvezda poražena je u Monaku, u okviru šestog kola Evrolige, rezultatom 85:77.

SPEKTAKULARNI BONUSI UZ IGRU NEDELJE: Zaigraj Wild Icy Fruits i prikupi pregršt POKLON SPINOVA!

LOŠE VESTI ZA OBRADOVIĆA: Centar Partizana POLOMIO KOST!

ABA LIGA: Mornar slavio u Skoplju!

Beogradski tim je pokrenuo Bentil, a trojke Nedovića i Markovića dovele su ekipu Vladimira Jovanovića i do vođstva od 19:17 nakon prvih deset minuta igre, koje je spektakularno završeno pogotkom Markovića uz zvuk sirene.

Usledila je potom veoma tvrda druga četvrtina, Zvezda je na početku imala tri poena prednosti, ali je Monako poenima Motiejunasa, te Dijala i Lojda uspeo da povrati prednost.

Trojka Bentila približila je goste svom rivalu, međutim ekipa Saše Obradovića će u drugo poluvreme ući sa sedam poena prednosti zahvaljujući poenima Lojda i Džejmsa.

Trojka Bentila približila je goste svom rivalu, međutim ekipa Saše Obradovića je u drugo poluvreme ušla sa sedam poena prednosti zahvaljujući poenima Lojda i Džejmsa.

U nastavku igre proradila je veza Bentil - Vildoza, košarkaš iz Gane je doveo Zvezdu do izjednačenja, ali su potom ponovo Lojd i Džejms napravili osetnu razliku u korist Monaka koja je u pojedinim trenucima bila i dvocifrena.

Pokušavali su beogradski "crveno-beli" da se vrate u igru, zapažene role imali su i Nedović i Petrušev, međutim "kneževi" su večeras bili nerešiva enigma za srpski tim.

Filip Petrušev ostvario je dabl-dabl učinak sa 16 poena i 12 skokova, Bentil je ubacio 14 poena, dok je Nedović takođe bio dvocifren sa 13.

Nakon šest odigranih kola, Monako ima učinak od 5-1, dok je Zvezda sada na 1-5.