SRBI DOMINIRALI U NBA: I Bjelica DVOCIFREN, Vrelina SPRŽILA Klivlend (VIDEO)

04.04.2021. 08:00
Nemanja Bjelica / Izvor: Profimedia
Agonija Kavalijersa se nastavlja.

Majami je protiv Klivlenda upisao i četvrtu uzastopnu pobedu, savladavši Kavalijerse rezultatom 115:101.

MAGIČNI BOBI: Marjanović dabl-dablom RAZBIO Vašington, Luka ZASENIO Rasa (VIDEO)

BORI SE ZA ŽIVOT: Pogoršalo se stanje Slaviše Stojanovića

ABA LIGA: Partizan PREGAZIO Krku i revanširao se uz kamatu za poraz u Novom Mestu

Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica pružio je najbolju partiju od dolaska na Floridu, postigavši 10 poena za 24 minuta u igri, dodavši na to sedam skokova i pet asistencija.

Gosti su bolje otvorili meč i poveli sa 5:0, ali je Vrelina zaigrala ozbiljnije i ekspresno anulirala zaostatak. Boljom igrom domaćin je ubrzo preokrenuo rezultat u svoju korist i kako je vreme odmicalo, povećavao prednost, koja je već u prvoj četvrtini dostigla +14 (28:14).

Do maksimalnih +18 Majami je stigao u poslednjem kvartalu (109:91), ali su Kavsi do kraja uspeli da ublaže peti uzastopni poraz.

Čak sedmorica igrača Vreline imala su dvocifren učinak. Adebajo i Robinson su dali po 18 poena, Batler i Ariza po 15, Dragić je ubacio 13, a Hiro i Bjelica po 10 koševa. Kod Klivlenda, Sekston je bio najefikasniji sa 26 poena.