STARA PESMA SA NOVIM IZVOĐAČIMA: Ročesti i Teri za još moćniju Zvezdu na Jadranu

18.10.2020. 21:46
Džordan Lojd / Izvor: MN Press
Treći trijumf crveno-belih u ABA ligi.

Kaznena ekspedicija Saše Obradovića zabeležila je i treću ubedljivu pobedu u ABA ligi. Crvena zvezda je nanela prvi poraz Mornaru rezultatom 93:62 i pridružila se Budućnosti i Megi na vrhu tabele regionalnog takmičenja.

ANALIZA KOJA ĆE ZAPALITI FUDBALSKU SRBIJU: Sudijski ekspert o penalu i korneru za Zvezdu (VIDEO)

TERZIĆ UDARIO NA SVE: "Ko štiti ovaj Partizan?! Nikakav je, najslabiji ikad! Sudija katastrofalan! Sramno rukovodstvo!"

VAZURA GRMI: Oteta nam pobeda! Sudija u poluvremenu, dobio poziv KOJI SE NE ODBIJA!

Tim iz Bara se odlično nosio sa Beograđanima u prvoj deonici, a onda je domaćin dodao gas. Crveno-beli su se odlepili na dvocifrenu razliku u drugoj deonici u kojoj su padale trojke u seriji, a važnu ulogu u tom naletu imao je povratnik na Mali Kalemegdan Tejlor Ročesti.

Zvezdin uragan oduvao je goste sa Primorja definitivno u trećem kvartalu, kada je početkom drugog poluvremena sevnula serija Zvezde 10:0. Crveno-beli su imali 50 odsto uspešnosti u šutu za tri poena, a dodatni šmek igri crveno-belih dao je u reketu Emanuel Teri.

Američki centar je debitovao za beogradski tim i pokazao da će biti atraktivno, značajno pojačanje. Teri je ubacio šest poena (dva "alej upa") uz sedam skokova i tek bi trebalo da pokaže sav potencijal.