Austrija prejaka za Orlove, golman Srbije dao gol

25.10.2019. 21:31
Mijajlo Marsenić / Izvor: MN Press
Meč je odigran u Gracu.

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Austrije sa 32:30 (18:16) u Gracu u prvoj kontrolnoj utakmici ove nedelje. "Orlovi" su bili ravnopravan rival domaćinu narednog Evropskog prvenstva, ali su pad koncentracije i loša realizacija u poslednjih deset minuta prelomili utakmicu u korist Austrijanaca.

DA LI JE PARTIZAN OŠTEĆEN ZA PENAL? Oglasio se sudijski ekspert i OTKLONIO sve dileme (VIDEO)

PREMINULA LEGENDA BIVŠE JUGE: Bio je majstor za slobodnjake i veran samo jednom klubu

KAD IZBEGNEŠ FEDERERA, A IMAŠ PAKLEN ŽREB: Ovo je Novakov put do titule u Parizu

Od samog starta viđena je praktično utakmica gol za gol, u kojoj su srpski igrači u par navrata bili u prednosti. Tako je bilo u 19. minutu kada je Bogdan Radivojević, najefikasniji u srpskom sastavu sa pet golova, doveo Srbiju u prednost 11:10, ali i par minuta kasnije za 13:12.

Austrijanci su prelomili meč u finišu kada su u 58. minutu stigli do rekordnih +4 – 30:26. Vanja Ilić je sa dva gola u poslednjih 30 sekundi smanjio na 31:30, ali je Bilik bio precizan u poslednjoj sekundi…

SRBIJA: Cupara šest odbrana, Milosavljev sedam odbrana i gol, Radivojević 5 (1), Marsenić 4, Zelenović 2, Кukić 3, Obradović 2, Vujić 2, N. Ilić 4 (2), Pešić 2, Кolaković 1, V. Ilić 3.

Reprezentacija Srbije odigraće u nedelju kontrolni meč sa selekcijom Slovenije u Mariboru (17.30 časova).

Pogledajte kako izgleda Tatjana Bašević, bivša devojka nemačkog košarkaša Maika Cirbesa.

SUPERLIGA: Zmajevi bili BLIZU trijumfa u Kruševcu, pa u finišu STREPELI i za jednim bodom

PRESEDAN: FSS zbog NAMEŠTANJA kaznio ova dva kluba ODUZIMANJEM deset bodova!

ISPLIVALO: Bogdanović ne želi da ostane u Kingsima, a poznat je i RAZLOG!

Zaplakao zbog Delija, a odigrao jedan meč za Partizan – evo za koga navija Nikola Mirotić (VIDEO)

UPOZORENJE POZNATOG HIRURGA: Endi idi u penziju, dobićeš trovanje krvi