FANTASTIČNA VEST: Srbija OSVOJILA šest medalja!

07.04.2019. 22:50
Srbija Danas/Tanjug
izbori / Izvor: Srbija Danas
Bravo.

Srpski kajakaši osvojili su šest medalja u Skoplju na prvom takmičenju Evropa kupa na divljim vodama. Najuspešniji je bio Sreten Biljić koji je pobedio u spustu u konkurenciji K1, pošto je stazu u drugoj vožnji izveslao u najboljem vremenu od 43 sekunde i 30 stotinki.

OGLASIO SE OSTOJA MIJAILOVIĆ: Predsednik Partizana najavio Evroligu! (FOTO)

MAJSTORIJA DARKA LAZOVIĆA: Bivši Zvezdin fudbaler postigao fantastičan gol! (VIDEO)

SUPERLIGA: Moćna Zvezda pregazila Proleter pred plej-of (VIDEO)

Drugo mesto pripalo je takmičaru Bosne i Hercegovine Dušanu Mačkiću, dok su trku na trećem mestu završila čak dvojica srpskih takmičara Marko Marjanović i Alen Tahirović.

Pavle Zdravković osvojio je bronzanu medalju u C1, a srebrnu u C2 zajedno sa Ognjenom Dimitrijevićem. U konkurenciji dama, Elena Petrović osvojila je drugo mesto.

Pogledajte kako izgleda Natalija Ilić, devojka Sergeja Milinković-Savića.