HOLANDIJA POBEDILA, SRBIJA ISPALA: Da je UZET bod protiv Hrvatske imali bi TRI u novoj grupi

08.12.2020. 21:55
Mađarska Holandija / Izvor: Foto: RTS printscreen
Uzbudljiv meč.

Rukometašice Srbije su eliminisane sa Prvenstva Evrope. Posle poraza od Hrvatske, nada za nastavak bila je da Mađarska osvoji makar bod protiv Holandije. To se nije desilo Lale su slavile sa 28:24 (13:15) i prošle su dalje sa dva boda, dok će Mađarska biti bez bodova, a Hrvatska sa maksimalnih četiri.

PORAZ SRBIJE: Mađarice sada MORAJU da uzmu barem BOD ili ISPADAMO

BRUTALNO - LAKAT POSRED LICA: Suze u hali, sudija gledao VAR na meču Srbije i Hrvatske i dao CRVENI

NEMA ŠAPIĆA, PRLAINOVIĆA I VUJASINOVIĆA: Amerikinaci IZABRALI idealan tim 21. veka

Na poluvremenu je bilo 15:13 za naše severne susede i činilo se da će Srbija imati još tri meča u Danskoj, ali u nastavku su šampionke sveta Holanđanke zaigrale bolje i sada čak imaju prilike i za dobar rezultat, jer prenose dva boda. Krenule sa dva poraza i idu dalje sa dva boda, a Srpkinje su ih pobedile u provm kolu i odlaze kući.

Propuštena je danas velika šansa, jer da smo remizirali sa Hrvatskom išli bi dalje sa tri boda, a da smo pobedili imali bi četiri. Ovako pakujemo kofere.

Pogledajte kako izgleda Vanda, supruga fudbalera Maura Ikardija.