NIŠTA OD OLIMPIJADE: Srpkinje ubedljivo poražene od Mađarica

20.03.2021. 18:54
Ženska rukomenta reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: Facebook printscreen/Rukometni savez Srbije
Nisu uspele...

Još jedan poraz srpskih rukometašica i praktično i oproštaj od trke za olimpijsku vizu (da bi nam ostale i teoretske šanse Rusija mora da izgubi od Kazahstana, a ni to nije dovoljno). Reprezentacija Srbije poražena je od domaćina Mađarske rezultatom 31:23 (16:12).

Fudbalski vikend maraton počinje - Šta pre odigrati?

ŠEST GOLOVA ZA POLUVREME Srpsko kolce u Frankfurtu - Jović i magičan pas, Kostić i SJAJNA EGZEKUCIJA (VIDEO)

ŽAO MI JE! Đoković doneo odluku koja će razočarati njegove navijače

To je drugi poraz naših reprezentativki na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre u Tokiju koji se održava u Đeru.

Izabranice selektora Ljubomira Obradovića su čitav meč odigrale nervozno i bile su u rezultatskom zaostatku u odnosu na Mađarice. Otišao je domaći tim na osam razlike sredinom drugog poluvremena. Pokušavale su naše rukometašice da sustignu taj rezultat, ali je Mađarska rutinski igrala i vratila maksimalnu prednost na kraju utakmice.

U našem timu najefikasnija je bila Marina Dmitrović koja je šest puta bila strelac, dok su po tri gola postigle Dragana Cvijić, Jelena Trifunović i Katarina Krpež-Šlezak.

Reprezentaciji Srbije preostaje na ovom turniru još meč sa Kazahstanom u nedelju od 17.30.