PORAZ ZA KRAJ PRIPREMA: Kombinovani sastav Orlova izgubio od Slovenije

10.01.2018. 20:03
Rukometna reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press
Meč odigran u Velenju.

Rukometaši Srbije doživeli su novi poraz od Slovenije, drugi u dva dana, u poslednjoj proveri pred početak Evropskog prvenstva u Hrvatskoj. Orlovi su u Velenju poraženi rezultatom 25:33 (15:14), ali su meč odigrali bez većine ključnih igrača. U želji da sačuva svežinu sastava pred start na Evropskom prvenstvu protiv Hrvatske, selektor Jovica Cvetković odmorio je Nenadića, Šešuma, Vujina, Marsenića, Cuparu i Vujića, ali se to nije osetilo u igri Orlova u prvom poluvremenu.

AKO ODUSTANE, NEĆE BITI ISTO: Veliki Novakov prijatelj odustaje od Australijan opena?

MISTERIOZNO: Leonardo NESTAO, navijači Al Ahlija u neverici (FOTO)

Jovanović, Zelenović i Obradović vodili su napad srpskog tima, koji je do poluvremena uspeo da ostane u prednosti (15:14). Nastavak duela doneo je daleko angažovaniju igru u odbrani sastava selektora Veselina Vujovića. Najefikasniji u srpskom timu bili su Zelenović sa šest golova i Obradović sa četiri gola. U četvrtak u jutarnjim satima srpski rukometaši putuju u Split, gde ih u petak uveče očekuje meč protiv Hrvatske na startu Evropskog prvenstva.