PRVA PROVERA NEUSPEŠNA: Srbija poražena od Nemačke

04.04.2018. 22:03
Rukometna reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press
Panceri slavili sa 26:19 u Lajpcigu.

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je u prvom prijateljskom meču igranom u Lajpcigu od Nemačke sa 26:19 (12:7). Selektor Ljubomir Obradović nije mogao da računa u ovom meču na Petra Nenadića, Žarka Šešuma, Petra Đorđića, Marka Vujina, Dobrivoja Markovića i Bojana Beljanskog.

Legendarni atletičar promoter Beogradskog maratona

SAVIĆ KRITIČKI NASTROJEN: Zanemaruje se psiho-fizičko stanje igrača, kao da igramo u NBA

Nemci su do prednosti od pet golova na poluvremenu došli zahvaljujući sjajnim odbranama golmana Silvija Hajnefetera, zbog čega su Orlovi posle prva četiri gola za 10 minuta, u preostalih 20 do velikog odmora postigli svega tri.

PRESLATKO: Ana Ivanović novom slikom sa sinom Lukom RAZNEŽILA sve fanove na Instagramu (FOTO

Srbija nije uspevala nikako da smanji zaostatka za Nemcima, a poslednji pokušaj je bio u 47. minutu kada je bilo 18:14. Merđutim, posle tajm-auta Panceri su snažno odigrali u završnici i tako došli do pobede.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.