SVETSKO PRVENSTVO ZA RUKOMETAŠE: Srbija ispustila pobedu. Remi sa Rusima na startu (FOTO)

11.01.2019. 19:34
Rukometna reprezentacija Srbije / Izvor: Reuters
U našoj grupi vodi Nemačka.

Muška rukometna reprezentacija Srbije igrala je nerešeno sa Rusijom (30:30) u prvom kolu grupe A na Svetskom prvenstvu. Ovaj trijumf je približio izabranike Nenada Peruničoića drugom krugu.

U prvom poluvremenu vodila se velika bitka, a i palo je puno golova(16:16). Naši su stigli do izjednačenja dve sekunde pre kraja golom Miljana Pušice.

Sjajno su izabranici Nenada Peruničića započeli drugi deo. Posle 40 minuta na semaforu je pisalo 23:19, ali vrlo brzo su se Rusi vratili i do kraja je bila rezultatska klackalica.

PERUNIČIĆ ODLUČIO: Ovo su igrači koji će igrati na Svetskom prvenstvu (FOTO)

Nemanja Ilić / Izvor: Reuters

SVETSKO PRVENSTVO U RUKOMETU: Domaćin UBEDLJIV na startu! (FOTO)

Bili smo bliži pobedi, ali Rusi su imali poslednji napad  i nakraju se može reći da su obe reprezentacije zadovoljne bodom.