ATP BUENOS AIRES: Đere posle PREOKRETA slavio

01.03.2021. 20:54
Laslo Đere / Izvor: Profimedia
U drugom kolu igra protiv domaćeg igrača.

Srpskin teniser Laslo Đere je na startu turnira u Buenos Airesu. posle velike borbe i 137 minuta igre pobedio Italijana Marka Čekinata sa 2:1(6:7, 6:2, 6:3).

Vaše je samo da se opustite i uživate: Kliknite OVDE i preuzmite POKLON IZNENAĐENJE!

NIŠTA OD POVRATKA: Rodžer Federer preskače Majami (FOTO)

ĐOKOVIĆ NEĆE ZA MALO PRESTIĆI FEDERERA I NADALA: Osvojiće ih MNOGO više nego što mislimo

Bila je to velika borba dvojice tenisera iz koje je Đere izašao kao pobednik, iako je Italijan bolje krenuo.

U taj-brejku prvog seta Čekinato je poveo sa 3:0, da bi se Laslo vratio u igri i stigao na 4:4, ali je nekedašnji polufinalista Rolan Garosa uspeo da veže tri poena i osvoji početni set.

Laslo je posle toga uspeo da podigne igru i brejkom u drugom i osmom gemu drugog seta dođe do izjednačenja.

U setu odluke, naš teniser je poveo sa 2:0, potom je Čekinato vratio brejk i smanjio na 2:1, ali je Laslo napravio novi u šestom gemu, a potom u devetom iskoristio prvu meč loptu.

Njega u narednom kolu očekuje bolji iz meča Argentinaca, Huana Manuela Serundola i Federika Delbonisa.